Vyrams

Ieškote saldžių būdų, kaip nustebinti žmoną? Tai paprasta – parašykite ką nors jai arba pasirinkite iš šių 9 geriausių meilės laiškų žmonai, iš kurių dvelkia romantika.

Turėti mylinčią, rūpestingą, palaikančią ir suprantančią žmoną, kuri daro tavo gyvenimą gražesnį, yra palaima. Jei tavo žmona yra tavo akių obuolys ir tu ją myli iki mėnulio, turėtum jai tai pranešti. Technologijų amžiuje, kai žmonės viską siunčia žinučių programėlėmis, rašyti meilės laiškus žmonai yra širdį glostantis gestas. Jei jums trūksta žodžių ir nežinote, kaip tai padaryti, nesijaudinkite, nes mes esame čia, kad jums padėtume. Turime keletą romantiškiausių meilės laiškų šablonų, kuriuos galite išbandyti kurdami meilės laišką žmonai, kad jos širdis suvirpėtų.

Mano miela žmona,

Tu esi geriausia, kas man yra nutikę. Neturiu žodžių, kuriais galėčiau apibūdinti savo meilę tau ar pasakyti, ką man reiškia tavo buvimas. Viskas, ką tu darai, daro mane laimingą. Tavo šiluma, užuojauta ir gerumas ramina mano sielą. Tu esi nuostabus angelas, nušvietęs mano gyvenimą, ir kiekvieną dieną dėkoju Dievui, kad atsiuntė tave į mano gyvenimą. Labai tave myliu.

Nuoširdžiai,

[Tavo vardas ir pavardė]

Mano miela žmona,

Jei pasakyčiau, kaip stipriai tave myliu, prabėgtų dienos ir naktys. Tu esi priežastis, dėl kurios tikiu meilės galia. Niekada nemaniau, kad galiu ką nors taip stipriai mylėti, kol nesutikau tavęs. Dabar, kai esi su manimi šalia, tapau geresniu žmogumi. Ačiū, kad esi su manimi ir myli mane visa širdimi. Pažadu nuimti visas tavo bėdas ir būti su tavimi dabar ir amžinai.

Tavo mylimas vyrukas

Brangioji žmona,

Tu esi mano gyvenimo meilė. Viskas, ką turiu, ir viskas, kas esu, yra Tavo. Tu esi vienintelis tikras mano gyvenimo lobis, ir aš meldžiu Dievą, kad mes visada būtume laimingi kartu. Mano meilė Tau neturi ribų ir yra begalinė, kaip ir dangus. Noriu visada matyti Tave laimingą ir galiu dėl Tavęs kalnus perkelti. Labai tau dėkoju, kad padarei mano gyvenimą gyvesnį ir laimingesnį.

Tavo amžinai,

[Tavo vardas ir pavardė]

Mano brangi žmona,

Galbūt nesakau to kasdien, bet aš taip tave myliu, kad mano diena prasideda ir baigiasi galvojant apie tave. Būdamas toli nuo Tavęs vis laukiu, kada galėsiu Tave pamatyti. Didžiuojuosi tavimi, mano meile, ir, tiesą sakant, nebūčiau čia, kur esu dabar, jei ne tu. Iš visos širdies dėkoju tau už visus kompromisus, kuriuos dėl manęs padarei. Mano brangioji žmona, pažadu būti su tavimi ir palaikyti tave visą likusį gyvenimą.

Tavo mylintis vyriškis

Mano mylinti žmona,

Šiuo laišku noriu perduoti tau visą rūpestį ir meilę. Dėkoju savo žvaigždėms, kad tave gavau, ir pažadu mylėti tave ir eiti toli ir toliau, kad žinotum, jog tu man reiškia visą pasaulį. Ačiū tau už visą tavo paramą ir motyvaciją bei už tai, kad visada pasirenki manyje matyti tai, kas geriausia. Negaliu sulaukti, kada galėsiu tave pamatyti ir apkabinti.

Tik tavo,

[Jūsų vardas ir pavardė]

Tai vienas geriausių meilės laiškų žmonai, kai ji yra toli.

Mano mylimoji,

Tu esi brangakmenis, ir viskas, ką darai, verčia mane šokinėti iš džiaugsmo. Tu esi mano laimės šaltinis, Tavo buvimas mano gyvenime man reiškia visą pasaulį. Jėga, kurią tu man suteiki, yra nepakartojama, ir aš galiu pasiekti bet ką, kai šalia turiu tave. Tavo juokas nuveja visus rūpesčius ir praskaidrina mano dieną. Myliu tave be žodžių, mano mielasis, ir mylėsiu tave dabar ir amžinai. Labai tave myliu.

Tavo brangus vyras

Mano brangioji žmona,

Kiekvieną dieną atsikeliu anksti, kad galėčiau pamatyti, kaip tu gražiai miegi. Tu suteiki prasmę mano gyvenimui. Patikėk manimi, kai sakau, kad tikiu meile tik dėl tavęs. Tu esi mano antroji pusė, mano viskas. Tavo ypatingą dieną noriu apipilti Tave meile ir visa savo palaima. Dalytis savo gyvenimu su tavimi buvo nuostabi kelionė, ir esu įsitikinusi, kad su tavimi savo gyvenime galiu įveikti bet kokią kliūtį ir išeiti iš jos nugalėtoja. Su gimtadieniu, mano meile.

Tavo vyras

Tai vienas geriausių romantiškų meilės laiškų žmonos gimtadienio proga.

Mano mieloji gyvenimo partnere,

Nors aš nesu tobulas, dėl tavęs jaučiuosi tarsi princas. Tu suteiki man didžiulę paramą ir stiprybę, o tai labai sustiprina mano pasitikėjimą savimi. Esu tikrai palaimintas, kad turiu tokią malonią, užjaučiančią ir ištikimą moterį kaip tu, kuri yra mano žmona. Tavo branda, protas ir šiluma pripildo mano širdį meilės ir pasididžiavimo. Svajoju su tavimi laimingai praleisti visą likusį gyvenimą.

Nuoširdžiai su tavimi,

[Jūsų vardas ir pavardė]

Mano brangioji žmona,

Man ne taip gerai sekasi kalbėti žodžiais, daug kartų nesugebu perteikti savo jausmų Tau. Bet taip yra ne todėl, kad man trūksta jausmų Tau, o todėl, kad man pritrūksta žodžių kiekvieną kartą, kai reikia apibūdinti savo jausmus Tau. Myliu tave iki mėnulio ir atgal, dabar ir visada. Nors mes nesutariame ir ginčijamės, noriu, kad tu visada būtum su manimi ir savo meile nuolatos nušviestum mano gyvenimą.

Tavo mylimas vaikinas.

Tai vienas romantiškiausių meilės laiškų žmonai.

Daugiau informacijos – DarniPora.lt